Producenci
Usługi lokalne

Usługi lokalne - trójmiasto

 

Malowanie hydrodynamiczne

 

Oferujemy profesjonalne malowanie hydrodynamiczne. Zaawansowany sprzęt oraz odpowiednio wykwalifikowana załoga pozwala na świadczenie usług na wysokim poziomie. Malowanie wykonywane jest z największą precyzją - odbywa się w systemie airless - co pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej struktury powierzchni. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych technik malowania natryskowego.Pod wpływem działania wysokiego ciśnienia ze specjalnego pistoletu farba jest rozpylana z pistoletu natryskowego na malowaną powierzchnię. Poprzez wysokie ciśnienie używane wewnątrz pistoletu, farba rozbija się na drobne krople, które wydostają się z otworu w postaci płaskiego strumienia. 

Malowanie hydrodynamiczne zapewnia wysokiej jakości krycie malowanych powierzchni. Tradycyjne malowanie ścian za pomocą pędzli i wałków jest znacznie mniej wydajne. Ok. 4 m2 ściany czy innej powierzchni zostają pokryte w ciągu 1 minuty przy użyciu pistoletu natryskowego.

Wśród zalet malowania natryskowego (hydrodynamicznego) wyróżnić należy:

  1. Wysoka wydajność pracy. Powierzchnie malowane są znacznie szybciej niż w przypadku klasycznych metod.
  2. Wykorzystanie farby jest mniejsze. Dzięki użyciu pistoletu natryskowego nie dochodzi do marnowania farby.
  3. Powierzchnia jest malowana bez zacieków. Gładkość i równomierność rozpylonej farby powoduje wysoką jakość wykończenia.

Innowacyjna technika malowania przy użyciu pistoletu natryskowego znajduje swoje zastosowanie przy pokrywaniu farbą dużych powierzchni. W krótkim czasie jesteśmy w stanie pomalować duże powierzchnie przy zachowaniu niezwykłej precyzji. Ogromna wydajność pozwoli na zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale także i pieniędzy.

 

Usługa transportu

Oferujemy naszym klientom transport zakupionych towarów w naszym sklepie w Trójmieście i okolicach w ten sam dzień z dostawą do klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl