Producenci

Falu Rödfärg to nie tylko farby do domu-to szwedzka historia kultury w puszce.
Historie szwedzkiej czerwonej farby można prześledzić od XVI wieku i do dziś jest to naturalny wybór koloru farby dla domów jednorodzinnych, letniskowych, przystani wodnych i budynków użyteczności publicznej.
Falu Rodfarg (Falu Rod) przez lata udowodniła swoją jakość i skuteczność.

Ma konsystencję mazi i czasem zwana jest farbą szlamową. Co ciekawe zmienia odcień w zależności od pogody – przy suchej jest jaskrawo czerwona, w dni mokre ciemnieje – w Szwecji mówi się, że ta farba “żyje”. Jest trwała – 5 lat na ścianach dla strony zawietrznej, oraz 10 lat dla strony nie narażonej na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych. Falu Rodfarg nie łuszczy się.

W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, drewno jest materiałem „ żywym”
Użycie Falu Rödfärg nie zamyka porów drewna i pozwala na oddychanie co zmniejsza w znacznym stopniu ryzyko rozkładu drewna. Pozwala drewnu na pracę podczas słońca, deszczu, śniegu.

Nie zakrywa surowej struktury drewna. Falu Rödfärg jest przyjazną farbą dla środowiskaPigment Falu Rödfärg posiada unikalną kompozycję ponad dwudziestu naturalnych minerałów, które pomagają chronić twój dom przed deszczem i wiatrem.

Firma Falu Rödfärg przykłada wszelkie starania o efektywne wykorzystywanie zasobów energii, wody i surowców. Dokłada wszelkich starań, aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, gleby, wodę i powietrze w naszym otocze.

Tak powstaje tradycja

 

Falu Rödfärg czarny Falu Rödfärg czarny
Producent: Falu Rödfärg
Cena: 415,00 zł
szt.
zobacz więcej
Falu Rödfärg szary Falu Rödfärg szary
Producent: Falu Rödfärg
Cena: 415,00 zł
szt.
zobacz więcej
Knut & Foder biały Knut & Foder biały
Producent: Falu Rödfärg
Cena: 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl